Орендний потенціал

Істотна відмінність квартир і апартаментів в комплексі PETRA від стандартних квартир - підвищена інвестиційна привабливість. В першу чергу тому, що вони ідеально підходять для орендного бізнесу. Ставки оренди на однокімнатні та двокімнатні квартири, а також кімнати у Вишневому не нижчі, а іноді ще й вище, ніж в деяких околичних районах Києва. Близькість до метро і до центру Києва, доступність усієї необхідної інфраструктури в околицях окружної дороги, робить попит на оренду в цьому районі стабільно високим.

- орендна ставка, в перерахунку на м² в 1,6-2 рази вище, ніж у звичайних квартир
- гарантоване 100% заселення орендарями
- послуги управляючої компанії,  з управління нерухомістю та її заселенню
- ремонт і меблювання квартир, кімнат та апартаментів для здачі в оренду
- організація орендного бізнесу

Готовий орендний бізнес

Наш проект пропонує комплекс послуг інвесторам, що бажають закріпити свої кошти в нерухомості. Інвестор може вигідно купити апартаменти і квартири для подальшої здачі в оренду. Рішення вкласти гроші в нерухомість, придбавши прибуткові квартири в комплексі PETRA, можна з упевненістю назвати правильним. Інвестиції сьогодні принесуть стабільний грошовий потік, незважаючи на спади і підйоми на ринку. Це надійний та стабільний, готовий орендний бізнес. Наша управляюча компанія яка має успішний досвід управління нерухомістю, візьме усі турботи у сфері управління нерухомості на себе. І що важливо, ми маємо постійний потік орендарів, який у багато разів перевищує наші пропозиції. Тому ми пропонуємо готовий орендний бізнес і запрошуємо інвесторів до співпраці. Апартаменти, як квартири або кімнати в апартаментах, не є готельними номерами, це нерухомість, яка припускає обслуговування, як в готелях, таке житло на сьогодні набирають все більшій популярності.

Вигідні інвестиції

Квартири і апартаменти з інфраструктурою в комплексі на сьогодні є одними з самих затребуваних форматів нерухомості, що підтверджується досвідом провідних ринків заходу. Капіталізація комплексу PETRA, в якому є наявність, торгових, офісних і житлових площ, вище у декілька разів, чим у стандартних торгових або житлових об'єктів.

- відносно невелика кількість пропозиції квартир в комплексі
- практично немає аналогів в Києві
- висока капіталізація (підвищення вартості), вище у декілька разів, чим як у звичайних житлових комплексів
- зручно, просто та швидко продати за високою ціною, за допомогою компанії, що управляє, за рахунок високого попиту і обмеженої пропозиції квартир в комплексі (комплекс має свій сайт)

Прибуток від власної нерухомості забезпечить Вам стабільне майбутнє.


Розрахунок доходності
Прибуткові програми
Управління і експлуатація


Зручно і комфортно для життя

Унікальний комплекс PETRA - це сучасний європейський формат нерухомості, розроблений для максимальної зручності проживання. Квартири - апартаменти створені за принципом "все під рукою". Їх відрізняють зручність планувань, комфорт та ергономічність, а також багата інфраструктура в кроковій доступності.

Реалізація проекту PETRA - це новий формат київського ринку довгострокової оренди житла на якіснішому рівні. Орендарі зможуть, як короткий період (тиждень, місяць, півроку), так і тривалий час мешкати в комфортних квартирах - апартаментах, які об'єднують достоїнства, властиві житловій нерухомості, з великим переліком послуг, чого не можуть надати звичайні житлові комплекси.

Інфраструктура комплексу:

• Кафе-ресторан;
• магазини, що пропонують товари повсякденного попиту;
• салон краси;
• два паркінги - для мешканців і для торгового комплексу;
• місце для відпочинку в парку при комплексі;
• зручна транспортна розв'язка – 15 хвилин до метро і 10 хвилин до швидкісному трамваю.

Послуги комплексу в цілому включатимуть:

• Цілодобова охорона;
• послуги консьєржа;
• прибирання квартир-апартаментів;
• доставка продуктів харчування в апартаменти;
• room service.

За рахунок надання вище перелічених послуг, орендарям буде наданий додатковий комфорт, що дозволить забезпечити стабільне заповнювання та високу привабливість комплексу.


Детальніше про квартири-апартаменти
Сильні сторони і наші основні плюси


Управляюча компанія

В інтересах власників квартир-апартаментів діє управляюча компанія яка займається експлуатацією і здачею апартаментів в оренду, що забезпечує інвесторам стабільний дохід без необхідності особистої участі в процесі управління нерухомістю - від залучення орендарів до контролю збереження майна.

Маємо стабільний потік орендарів - знайдемо орендаря, підпишемо з ним Договір, поселимо, простежимо за своєчасною оплатою, порядком і збереженням майна.

Якщо у інвестора є бажання самому здійснювати управління нерухомістю, тоді він може це робити сам.

Наш підхід до управління нерухомістю спрямований на те, щоб інвесторові було вигідно і зручно працювати з управляючою компанією.

Послуги для орендарів

Винаймаючи квартиру в звичайному багатоквартирному будинку, орендар самостійно вирішує свої побутові проблеми: від приготування їжі, прання, прибирання, до заміни лампочок і усунення різних неполадок, які можуть періодично виникати, як в роботі інженерних систем, так і в роботі побутової техніки.

У багатофункціональному комплексі PETRA, усе це може робити управляюча компанія. Тому орендар отримує не лише комфортне проживання, де уся інфраструктура в кроковій доступності, але і сервіс, що є дуже зручним.