Переваги комплексу PETRA

1. Європейський формат. Незважаючи на те, що комплекс знаходиться в самому затребуваному на сьогоднішній день сегменті вартістю за м² (эконом), (економ), він має рівень внутрішнього  благоустрою та послуг, які надаються тільки в комплексах комфорт класу. Тому, мешканець отримує не тільки квартиру, але і набір додаткових переваг для комфортного проживання.
2. Вхідна група. Комплекс має просторий хол зі стелями 4м, є місце для відпочинку, місце для колясок, кімната з охороною, відеоспостереження, тощо. У холі буде консьєрж, до якого можливо звертатися за допомогою або залишати певні доручення.
3. Безпека проживання. 
Цілодобова охорона і відеоспостереження в місцях загального користування. Кімната з охороною на першому поверсі, а також наявність тривожної кнопки (виклик додаткової охорони), все, що потрібно для безпечного проживання .
4. Власна інфраструктура. 
У комплексі будуть знаходитися приміщення, які можуть надавати певні послуги, наприклад: салон краси, пральня, дитяча кімната, майстерня, кафе і т.п., а також магазин або супермаркет, призначення якого в першу чергу - зробити проживання в комплексі максимально зручним.
5. Місця для відпочинку. 
На території комплексу є паркова зона відпочинку з дитячим майданчиком, а також фітнес і тренажерний зал.
6. Транспорт. 
 Зупинка маршрутного таксі біля комплексу, хороша транспортна розв'язка, можна легко і швидко дістатися до метро і до центру Києва. Недалеко від комплексу додаткові маршрути транспорту, станція Жуляни.
7. Парковка. 
Комплекс має дві окремих парковки, гостьова парковка розташована перед фасадом і парковка для мешканців у дворі комплексу з достатньою кількістю парко місць.
8. Все під рукою. 
Інфраструктура організована таким способом , щоб мешканці могли , як купити продукти , так і скористатися всіма необхідними послугами , не залишаючи територію комплексу . Адже краще заощаджений час витратити на відпочинок або домашні справи.
9.  Керуюча компанія.
Керуюча компанія буде складатися з двох відділень , перше - надання комунальних послуг ( ЖЕК ), друге - надання додаткових послуг, а також послуг з управління нерухомістю , ремонтом і здачею квартир в оренду.


Просторный холл в комплексе PETRA


КОНСТРУКТИВНІ ПЕРЕВАГИ

1. Якість монолітної конструкції. Бетон компанії «Стромат» - відповідає всім фізично-механічним вимогам і є екологічно чистим. По кожній партії бетону проводяться випробування на відповідність класам і міцності, водонепроникності і морозостійкості, і видається паспорт якості. Міцне армування в поєднанні з якісним бетоном, товщина перекриттів 250мм, потужний фундамент палі на щільних грунтах, надає будівлі міцності, від чого залежить те, скільки років буде стояти будинок, а звідси і його експлуатаційні витрати.
2. Шумоізоляція.
Товщина міжповерхових перекриттів 250мм , ( зазвичай 200 мм) , відмінно поглинає шуми зверху від сусідів . Щільні подвійні міжквартирні перегородки в поєднанні газоблоку і керамічної цегли . Якісні вікна з хорошою шумоізоляцією.
3. Котельня на даху. 
Автономна дахова котельня з енерго-ефективними котлами. Високий ККД, відсутність втрати тепла, як при міському опаленні. Завжди в наявності гаряча вода, немає залежності від міста.
4. Комунікації. 
Всі основні міські комунікації проходять по вулиці Київська, як головної артерії, на якій і розташований комплекс PETRA - газ, електрика, вода і каналізація. Причому їх не потрібно тягнути здалеку, все близько, з потрібними потужностями, при цьому в комплексі немає масової забудови і великого навантаження на комунікації.
5. Ліфти Schindler. 
У споруджуваної секції А комплексу, буде встановлено два ліфти Schindler - пасажирський і вантажний.
6. Квартири.
Конструктив будівлі стоїть на колонах і пілонах, тому в квартирах відсутні несучі стіни, що дозволяє здійснити вільне планування в квартирах від 35 до 80м². А компактні квартири 22-25м² , сплановані оптимально для розміщення невеликої родини, таким чином , щоб з урахуванням невеликого метражу в них все містилося, і при цьому було затишно.
7. Панорамні вікна. 
Панорамні вікна в квартирах з якісною фурнітурою, енергозберігаючим профілем і склопакетом REHAU. Квартири світлі і теплі.
8. Двері. 
 Металеві двері, які не потрібно міняти через їх сумнівну якість, як зазвичай відбувається при покупці квартири. Ми встановлюємо пожежостійкі металеві двері оптимальної якості.
9. Лоджія. 
Тепла універсальна лоджія, яку можна на свій розсуд, зробити і як окремою зоною - класична лоджія, або як продовженням кімнати або кухні.
10. Всередині квартири. 
Рівні монолітні стелі, якісна стяжка, рівні стіни, розведене електрику, легко робити ремонт. Монолітні перекриття захищають від підтоплення зверху.
11. Під ключ. 
Компанія здійснює ремонт і меблювання квартири « під ключ ». Це дає значну економію, як при ремонті, так і при покупці меблів, особливо для квартир Studio.
12. Фасади. 
Комплекс має, якісний утеплений мінеральною ватою фасад.


Комфортно для життя
Концепція квартир створена за принципом " все під рукою ". Їх відрізняють зручність планувань, багата інфраструктура у кроковій доступності і комфорт. Все це робить квартири в комплексі PETRA високоліквідним продуктом на ринку нерухомості, аналогів якому дуже мало. Житло в комплексі PETRA - це сучасний європейський формат, який був розроблений для максимальної зручності і комфорту.

Вигідні інвестиції
Квартири та апартаменти з інфраструктурою в комплексі на сьогоднішній день є одними з найбільш затребуваних форматів нерухомості, що підтверджується досвідом провідних ринків заходу. Капіталізація комплексу PETRA, в якому є наявність, торгових, офісних і житлових площ, вище в кілька разів, ніж у стандартних торгових або житлових об'єктів .

- Відносно невелика кількість пропозиції квартир в комплексі
- Практично немає аналогів в Києві 
- Висока капіталізація (підвищення вартості), вище в кілька разів, ніж як у звичайних житлових комплексів 
- Зручно, просто і швидко продати за високою ціною, за допомогою керуючої компанії за рахунок високого попиту і обмеженої пропозиції квартир в комплексі (комплекс має свій сайт)