Торгові та офісні та комерційні площі


Комплекс PETRA розташований на фасаді, в 45 метрах від траси Київ - Боярка, по вулиці Київська, з активним трафіком, в 3-х кілометрах від окружної дороги. Перший і другий поверхи комплексу - це торгові площі та офіси.

Параметри торгових, комерційних та офісних приміщень

Площа першого поверху більше 1600м², торгова близько 1200м².

Street Retail - PETRA

Комерційні, офісні та інфраструктурні приміщення - вільне планування.

Офісні площі

• Площа ділянки - 0,7 га;
• на фасаді основної траси на Боярку;
• знаходиться в зоні житлової забудови, а також з великим скупченням офісного персоналу;
• велика автостоянка.

У даному напрямку від Києва, здійснюється активна забудова і збільшення кількості жителів, розвивається інфраструктура і промисловість. По вулиці Київській, на якій знаходиться комплекс інтенсивний трафік, торгові точки практично відсутні.

Компанія ТОВ "Ленд Плюс", яка є замовником будівництва багатофункціонального торгово офісного комплексу з апартаментами над торговими площами, пропонує торговельним мережам надсилати пропозиції на розміщення своїх магазинів. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб на фасаді жвавої траси з інтенсивним трафіком, і де розташовані офісні і житлові комплекси, був ваш магазин, просимо звертатися в компанію ТОВ "Ленд Плюс", тел.: +38 (044) 503-13-47, E-mail: info@oseli.com.ua.


Для того щоб власний бізнес, та й взагалі будь-який працюючий бізнес приносив стабільний дохід і активно розвивався, важливим фактором є його місце розташування, особливо якщо діяльність бізнесу пов'язана з публікою - магазин або відкритий офіс. Наша організація пропонує торговельні та комерційні площі в Києві на фасаді, по вулиці Київській в місті Вишневе. Всі торговельні та комерційні площі мають вільне планування, а це зручно. Всі приміщення мають просторі входи і широкі під'їзди з фасаду траси, а також зручну велику стоянку. Комерційні площі мають широке скління, що дозволить зробити великі вітрини на фасаді.

Хочете купити комерційну нерухомість в комплексі PETRA, будь ласка, подивіться схеми і зв'яжіться з нашими менеджерами: тел.: +38 (044) 503-13-47, E-mail: info@petra.kiev.ua.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЛАНУВАННЯ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ

Комерційні, торговельні та офісні площі

Даний об'єкт дозволить інвестору вкласти гроші в нерухомість або купити готовий орендний бізнес, який буде приносити стабільний дохід, за рахунок вдалого місця розташування в бізнесі у сфері нерухомості - отримання орендного прибутку.