Придбання нерухомості


Комплекс PETRA - це об'єкт нерухомості з власною інфраструктурою. Квартири за принципом - все під рукою: однокімнатні 22м² - 37м², двокімнатні 47м² - 62м² та більше м².

Підбір та бронювання квартир

1) Підібрати з нашим менеджером консультантом квартиру з потрібним метражем, вибрати відповідне планування (ми пропонуємо кілька стандартних типів планувань на вибір).
2) Вибрати зручну схему і графік оплати, 100%-50%, розстрочка.
3) Після чого наш менеджер може зарезервувати квартиру на 3 дні.
4) Протягом 3-х днів, ви приїжджаєте з завдатком (10000грн) і оформляєте Договір бронювання для закріплення квартири і вартості квадратного метра. Договір броні на сьогоднішній день укладається строком на дві неділі.

Укладання Договору

1) Приїжджаєте до відділу продажів і укладаєте Договір продажу майнових прав з датою оплати або графіком платежів.
2) Якщо ви оформили розстрочку за платежами, то графік і сума платежів прописуються в Договорі купівлі майнових прав. Після кожного внеску, ви отримуєте платіжне доручення з відміткою банку про проведення платежу, що є підтвердженням того, що оплата була проведена.

Оформлення документів

1) Після проходження юридичною особою, професійної атестації в Мінрегіоні України та отримання кваліфікаційного сертифікату - технічного паспорта на об'єкт нерухомості купленої вами, здійснюються остаточні взаєморозрахунки (у разі зміни площі об'єкта).
2) Після внесення остаточної оплати ви отримуєте документ про повну оплату за Договором купівлі-продажу майнових прав, Технічний паспорт на придбаний вами об'єкт нерухомості, а також підписується Акт прийому-передачі нерухомого майна.
3) Після отримання всіх вищезазначених документів, ви можете самостійно оформити Свідоцтво на право власності на нерухомість в реєстраційній службі, або наші співробітники можуть у цьому вам допомогти.
4) Після отримання Свідоцтва на право власності ви укладаєте Договір на обслуговування, і живіть з комфортом.

Додаткові послуги

1) Якщо ви бажаєте здати в оренду вашу квартиру або апартаменти, ви можете укласти Договір з керуючою компанією, яка гарантовано, забезпечить швидку здачу нерухомості за високою орендною ставкою, а також буде стежити за порядком і збереженням майна, а також своєчасною платою від орендарів.
2) У комплексі, ви можете скористатися додатковими послугами: прибирання в приміщенні, прання, недороге комплексне харчування.
3) На території комплексу «під рукою»: продуктовий магазин, аптека, магазин біля дому, де продаються товари "нон фуд" повсякденного попиту, тобто косметика, парфумерія, засоби гігієни, супутні товари, кафе-ресторан з недорогими комплексними обідами, сфера обслуговування.