Комплекс PETRA - прибутковий будинок європейського формату

Комплекс PETRA складається з двох об'єднаних між собою будівель по 10 поверхів: секція А - перша черга будівництва, і секція Б - друга черга будівництва. Фасади і внутрішні інтер'єри виконані в єдиному стилі. На нульовому, першому і другому поверхах будівлі буде знаходитися необхідні магазини, сервіси та об'єкти інфраструктури, а також приміщення для фітнесу та тренажерний зал. У комплексі передбачений невеликий ресторан-кафе, а на території красивий парк із затишними стежками, місцями для відпочинку та дитячим майданчиком, а також простора стоянка для мешканців.

Інфраструктура комплексу організована за принципом "все під рукою", що дозволить заощадити час і витратити його на відпочинок і сім'ю. Власна паркова зона з альтанками дозволяє кожного проживає в комплексі відчувати себе по - справжньому вдома.

Комплекс PETRA розташований в активно розвивається регіоні, в 3 - х кілометрах від окружної дороги, в невеликому віддаленні від фасаду по вул. Київська. Крокова доступність до транспорту - 15 хвилин до найближчому станціям метро: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Теремки, а також 10 хвилин до швидкісного трамваю, на якому за 20-25 хвилин можна доїхати до центру Києва.


КОМПЛЕКС PETRA

Комплекс PETRA - комфортно для проживания


Квартири:

Поверхи 3-10 – квартири площею від 22м² до 150м². Квартири в комплексі PETRA - це новий формат нерухомості на ринку. Власники квартир отримують в стандартне обслуговування, цілодобову охорону і відеоспостереження, а також послуги консьєржа, і за все це не потрібно доплачувати.

Квартиры под ключ - PETRAКвартиры под ключ - PETRAКвартиры под ключ - PETRA

ПОДИВИТИСЯ ІНТЕР'ЄРИ


Торгові, офісні та інфраструктурні приміщення:

Нульовий поверх (0) - включає в себе приміщення для фітнесу та тренажерного залу.
Поверх 1 – торгові приміщення (магазини).
Поверх 2 – офісні та соціально - побутові інфраструктурні приміщення.

У складі комплексу PETRA пропонуються комерційні площі, для можливості розвитку бізнесу та комфортної роботи - вільне планування без несучих стін, велика область скління, окремі вхідні групи від житлового комплексу.