Детальніше про апартаменти


ПРО КВАРТИРИ-АПАРТАМЕНТИ / ІНФРАСТРУКТУРА / СИЛЬНІ СТОРОНИ


КВАРТИРИ-АПАРТАМЕНТИ - PETRA

Детальні дані про апартаменти.


Основні питання:

1. Що таке апартаменти?
2. Наскільки апартаменти зручні для проживання?
3. Чи можна в апартаментах прописатися?
4. Який у апартаментів юридичний статус?
5. Чи будуть щомісячні платежі за апартаменти більше, ніж за квартиру?
6. Чи складніше продати апартаменти, ніж квартиру?
7. Чи зможуть мої діти ходити в школу, дитячий садок, чи можу я користуватися медициною, ставити машину на облік і т.п.?
8. Скільки коштують послуги керуючої компанії, а за них обов'язково платити?


1. Що таке апартаменти?

Апартаменти - це новий сучасний формат житла, який широко поширений на заході. Цю нерухомість, можна купити, жити в ній, оформляти на неї власність, а також її можна продати, подарувати, заповісти, орендувати або здати в оренду. Апартаменти, так само, як і квартири, призначені для проживання, а їх основна і єдина відмінність від квартир полягає в тому, що вони розташовані в будівлях і комплексах, які мають юридичний статус комерційного об'єкту. Найчастіше нерухомість подібного типу зустрічаються в мегаполісах. В апартаментах можна зареєструватися і отримати ті ж соціальні права жителя міста, але при цьому апартаменти мають ряд переваг.

На західному ринку нерухомості виділяють 4 типи апартаментів:

1. Апарт-готелі. Готельні номери з кухнею, які здаються в короткострокову оренду з можливістю повного готельного обслуговування.
2. Кондомініум-готелі. Номери-апартаменти, якими в готелі володіють різні інвестори і які можуть використовуватися як для проживання, так і передаватися в управління готельному операторові для здачі в оренду.
3. Прибуткові будинки. Квартири-апартаменти, які здаються в довгострокову оренду і припускають додатковий сервіс, якого немає у звичайних квартирах.
4. Багатофункціональні комплекси. Містить у своєму складі два або кілька різних комплексів. Торговий комплекс з необхідною інфраструктурою (можливі спортивні комплекси і комплекси розваг), а також комплекс з апартаментами, які використовуються як квартири для постійного проживання.

PETRA відноситися до пункту 3 і 4.

Такий формат нерухомості дозволяє девелоперам повністю реалізувати свої ідеї та запропонувати споживачеві той продукт, який відповідає вимогам того чи іншого інвестора. Багатофункціональні комплекси апартаментів пропонують покупцям спектр додаткових послуг, прибирання, охорона, інфраструктура, room-service, а також обслуговування професійної керуючої компанії.

2. Наскільки апартаменти зручні для проживання?

Багатофункціональний комплекс - це сучасний європейський формат нерухомості, розроблений для максимальної зручності проживання. Квартири - апартаменти створені за принципом «все під рукою». Їх відрізняють зручність планувань, комфорт і ергономічність, а також багата інфраструктура в кроковій доступності.

Інфраструктура БФК:
• Кафе-ресторан;
• магазини, що пропонують товари повсякденного попиту;
• салон краси;
• парковка;
• місця для відпочинку;

Комплекс має великий ряд переваг, - наявність торгових приміщень, офісів, наявність ряду послуг та інфраструктури на території, а також хороша транспортна розв'язка в кроковій доступності.

Зручний елемент такого комплексу - послуги керуючої компанії, які зроблять життя в апартаментах комфортним, а володіння нерухомістю легким.

Послуги БФК
• цілодобова охорона;
• послуги консьєржа;
• прибирання квартир-апартаментів;
• доставка продуктів харчування в апартаменти;
• room service;

• весь спектр орендних послуг, від пошуку орендаря, укладення Договору, прийому оплати, до охорони і контролю збереження майна.

Жити в квартирах-апартаментах зручно, безпечно і комфортно.

3. Чи можна в апартаментах прописатися?

Вже кілька років прописка в Україні скасована і замінена на реєстрацію, яка буває постійною або тимчасовою, на термін перебування. В апартаментах, як і в квартирах, можлива реєстрація, яка гарантує громадянам однакові права за місцем реєстрації: доступ до медицини, влаштування дітей у дитсадки та школи, отримання ІПН, постановку на військовий облік і т. п. Додатковий плюс апартаментів в тому, що якщо комплекс має свою управляючу компанію, то реєстрацією жителів може займатися керуюча компанія. Іншими словами, у Вас буде менше клопоту зі збиранням довідок та відвідуванням паспортних столів.

4. Який у апартаментів юридичний статус?

Всі апартаменти мають юридичний статус комерційної нерухомості, купуються і оформляються у власність згідно законодавства, як при покупці комерційного об'єкта - офісу, торгової площі, готелю. Незважаючи на те, що апартаменти є комерційною нерухомостю, власник має таке ж право проживати в них, як і в звичайній квартирі. Таким чином, фактично апартаменти відносяться до житлової нерухомості.

5. Чи будуть щомісячні платежі за апартаменти більше, ніж за квартиру?

Комунальні платежі за апартаменти можуть несуттєво відрізнятися від комунальних платежів в традиційному житловому будинку. У нашому комплексі всі комунікації: вода, каналізація і електрика - міські, опалення - автономне. Невелика відмінність може бути в тарифах на електроенергію, які можуть бути трохи вищі, ніж у квартирі, але нижчі, ніж в комерції - торгівлі, виробництві. У середньому комунальні платежі в апартаментах можуть бути такими ж, або трохи вищі, від 0% до 15% (залежно від сервісу), але при цьому мешканці отримують додатковий комплекс послуг від спеціальної керуючої компанії, яка обслуговуватиме комплекс.

6. Чи складніше продати апартаменти, ніж квартиру?

Апартаменти можна продати як комерційну нерухомість без особливих складнощів, і набагато швидше, ніж квартиру. По перше, не потрібно брати ніяких довідок, хто прописаний, чи є неповнолітні діти і т.п. Ви, як власник апартаментів, завжди можете продати їх, незалежно від того, хто і скільки часу в них проживав та був зареєстрований, це один з плюсів при продажі. По друге, апартаменти в багатофункціональному комплексі можна продати швидко з високою капіталізацією, так як, комплекс матиме свій інтернет і рекламний ресурс, через який буде надходити потік орендарів, а також бажаючих придбати нерухомість, в тому числі і після продажу всіх приміщень. До того ж продати апартаменти, можна за допомогою керуючої компанії, не вдаючись до послуг агентств.

7. Чи зможуть мої діти ходити в школу і дитячий садок, чи можу я користуватися послугами медицини, поставити машину на облік і т.п.?

Ніякої різниці між жителями, що мають тимчасову або постійну реєстрацію, немає. Тому для жителів апартаментів діють такі ж правила запису дітей в дитячий садок і в школу, що і для інших. Конституція України, кожному громадянину гарантує медичну допомогу. При цьому прикріплення до конкретної поліклініки відбувається за бажанням самого жителя. Ставити машину на облік за місцем реєстрації можна.

8. Скільки коштують послуги керуючої компанії, а за них обов'язково платити?

Послуги керуючої компанії можна розділити на два види.

Додаткові послуги для мешканців
На кожен вид додаткових послуг своя вартість, але ціноутворення передбачено таким чином, щоб мешканцям було вигідно ними користуватися. Всі додаткові послуги для мешканців не входять в комунальні платежі і за них не потрібно платити додатково, якщо власник апартаменту або мешканець не користується ними.

Послуги з управління нерухомістю

Вартість послуг з управління нерухомості буде порядку 10-20% від вартості здачі квартири в оренду. Це залежить від того, що буде входити в управління. Керуюча компанія може знаходити орендарів, укладати з ними Договір, стежити за своєчасною оплатою, стежити за порядком і збереженням майна власника апартаментів, усувати неполадки в сантехніці, електриці і побутовій техніці. Також керуюча компанія може включати в обслуговування плановий ремонт апартаментів і заміну або ремонт меблів і побутової техніки в плановому режимі.

Власник апартаментів може не платити і не користуватися послугами керуючої компанії. Він може самостійно управляти своєю нерухомістю, якщо матиме таке бажання.

Вверх