Розрахунок прибутковості

Розрахунок здійснено в лютому 2014 року та може змінюватися в залежності від ситуації на ринку - пропорційно. Курс 25.00.

ДОХОДИ І ВИТРАТИ ТИП ВИТРАТ І ДОХОДІВ АПАРТАМЕНТИ В PETRA КВАРТИРИ В НОВОБУДОВАХ
Витрати на покупку, ремонт і меблі Мінімальна ціна в споруджуваному комплексі (квартира / апартаменти площею від 22.2 кв. м). Ціни вказані на квітень 2015р. 11200$ станом на квітень 2015р, або близько 18000$ коли будинок буде зданий Близько 30000$ залежно від метражу і стану
Ремонт і меблі 3000$ станом на лютий 2015р або 6000$ коли будинок буде зданий 10000$
РАЗОМ 15000$/24000$ 40000$
Щорічні валові доходи Доходи від оренди - прогнозований розмір орендної плати. 4000грн або 160$ (з вирахуванням витрат на управління) 4000грн або 160$ (плюс витрати часу на самостійне управління)
РАЗОМ щорічні доходи 1920$ 1920$
Щорічні витрати Комунальні платежі та витрати на утримання нерухомості (з моменту підписання акта приймання-передачі) 600грн - 7200 в рік 288$ (оплачує орендар) 600грн - 7200 в рік 288$ (оплачує орендар)
Оподаткування 200грн в місяць або від 5% - у рік 100 $ 200грн в місяць або від 5% - у рік 100$
РАЗОМ 388$
388$

Рентабельність - ефект від інвестицій
Щорічний чистий прибуток
(щорічні доходи мінус витрати)
1532$ (здача в оренду гарантована) 1532$ (немає гарантії, що квартира буде здана всі 12 місяців)
Дохід на вкладений капітал 10-12% річних
(стабільно, і це з урахуванням піку кризи)
До 4-5% річних
Подвоєння вкладених грошей (щорічно) 9-12 років (стабільно) 20-25 лет (якщо не робити ремонт)
Капіталізація (до введення експлуатацію) 60-70% 20-30%

Вигідно вкласти гроші в нерухомість?!

Той, хто має вільні кошти, може задатися питанням: а де знайти сьогодні вигідне вкладення грошей? А пропозицій існує не мало, де розповідають про те, як примножити капітал. Звичайно, якщо вибирати з різних видів бізнесу, то нерухомість це найстабільніший вид інвестицій. Адже нерухомість на відміну від інших видів інвестування виключає ризик втрати грошей «до нуля», квадратні метри, це завжди квадратні метри. Але пропозицій різної нерухомості маса, і вкласти гроші в нерухомість можна швидко. Питання тільки, в яку нерухомість найкраще вкласти гроші?

Нерухомість в Європі, квартири в різних містах Європи та світу, апартаменти або готелі на курортах? Так, це все красиво і привабливо. Апартаменти на березі моря, звучить привабливо, так, якщо їздити відпочивати. А здавати в оренду: ну, по перше - курорти мають сезонність і нестабільний дохід, по-друге - далеко, по-третє - прибутковість не завжди можна перевірити і прорахувати, та й часто вона не така висока, як її малюють. Купуючи квартиру в місті, де сезонності немає, але знову-таки, далеко і скільки десятків років потрібно чекати, щоб капітал подвоївся?

Багатофункціональний комплекс PETRA - це об'єкт, який оптимально підходить для стабільної здачі в оренду та отримання максимального доходу на вкладені гроші з квадратного метра. І тут ми твердо говоримо - стабільно і прибутково, так як комплекс розрахований на саму затребувану аудиторію, знаходиться в самому перспективному місці, а орендні ставки не нижче, ніж у Києві, при більш демократичних цінах на квартири-апартаменти. Всі ці фактори надають можливість вкласти гроші в нерухомість з гарантованим стабільним доходом.

Наявність керуючої компанії, яка «з'їла зуб» на цьому ринку, робить інвестиції надійними і максимально простими. Зараз, ми даємо можливість інвесторам вкласти гроші, в нерухомість, без необхідності брати на себе клопоти з управління, і при цьому отримувати стабільний пасивний дохід.

Звичайно, можна ще пошукати щось, хтось сам спробує що-небудь зробити, але як часто інвестори малюють собі одну картину, а отримують зовсім іншу, не враховуючи безліч факторів, які продавці завжди вміло, приховують, а люди, які рекомендують , просто не завжди все знають або враховують. У підсумку дохід в реальності набагато нижче передбачуваного.

БФК PETRA - це орендний бізнес і вигідне вкладення грошей, і тут з упевненістю ми можемо сказати, все готово, «на блюдечку». Далекозорі інвестори зможуть розглянути інвестиційний потенціал в даному проекті. А впевненості можуть надати наші дохідні програми, якими може скористатися кожен: примноження капіталу і гарантований дохід.