Сильні сторони і плюси, основні відмінності та переваги


ПРО КВАРТИРИ-АПАРТАМЕНТИ / ІНФРАСТРУКТУРА / СИЛЬНІ СТОРОНИ


НАША МЕТА - працюючий комплекс PETRA з власною інфраструктурою, в якому комфортно і зручно жити, високий попит на житло і оренду, нерухомість в комплексі високо цінується і її рекомендують.


Територія комплексу.
Технічні характеристики.
Інфраструктура, благоустрій та додаткові сервіси.
Додаткова інформація.
Чому PETRA на рівень вище?
Стабільні інвестиції.


Територія комплексу:

1. ТРАНСПОРТ. Безпосередньо біля комплексу в кроковій доступності зупинка транспорту.
2. До Києва 5 хвилин (3км), 15-20 хвилин до метро, 10 хвилин швидкісний трамвай, за допомогою якого можна доїхати без пробок в центр Києва за 25 хвилин.
3. ПАРК. У дворі комплексу невеликий парк з місцями для відпочинку, біля самої будівлі немає стоянки авто, тільки для тимчасової зупинки, виходимо з комплексу відразу в паркову зону.
4. СТОЯНКА. Для комплексу передбачено дві великі стоянки, одна з лицьового фасаду будівлі на 70 парко місць для відвідувачів торгового центру, друга з внутрішньої частини комплексу до 100 парко місць для мешканців комплексу.
5. Стоянка, для мешканців комплексу охороняється, має відеоспостереження - зображення з камер виводиться на монітори в приміщення охорони комплексу.

Технічні характеристики:

БФК PETRA - кардинально відрізняється від звичайних житлових комплексів не тільки по комфорту і рівню проживання, але і за якістю будівельних матеріалів, надійністю і довговічністю будівлі, оптимізацією енергозбереження і великим набором додаткових послуг.

1. ФУНДАМЕНТ. Пальовий фундамент зв'язаний монолітною конструкцією фундаменту і монолітною плитою, має хороший запас міцності і високу несучу здатність, розраховану на будівлю висотністю в 16 поверхів.
2. КОНСТРУКТИВ БУДІВЛІ. Будівля має каркасно монолітну конструкцію, що в свою чергу в монолітній зв'язці з фундаментами надає їй жорсткості та міцності.
3. Якісний термофасад, пятикамерний віконний профіль, надійна плоска утеплена покрівля, автономна дахова газова котельня - незалежність від міських мереж опалення та гарячого водопостачання.
4. Гарний сучасний фасад будівлі, що запам'ятовується.
5. В КВАРТИРІ. Стіни в квартирі готові до чистової обробки, підлоги мають стяжку і готові до укладання підлогових покриттів.
6. Матеріали, з яких складаються стіни:
- несучі монолітні залізобетонні простінки (пілони) між кімнатою і лоджією
- міжквартирні перегородки з екологічно чистого газоблоку
- зовнішні стіни з червоної цегли з зовнішнім утепленням мінеральною ватою.

7. Відсутність несучих стін у внутрішній площі квартири, тільки простінки між кімнатою і лоджією. Лоджія на всю ширину квартири апартаменту.
8. Хороші металеві двері.
9. Ширина залізобетонного перекриття між поверхами 250мм, що значно покращує шумоізоляцію.

Інфраструктура, благоустрій та додаткові сервіси:

1. КОМПЛЕКС ОХОРОНЯЄТЬСЯ. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням, кімната охорони на першому поверсі - підтримується безпечне оточення.
2. КОМФОРТ. Вхідна група має широкий хол, рецепшн з адміністратором, наявність місця для відпочинку або очікування, місце для колясок та велосипедів, туалети на першому поверсі.
3. ТОРГОВИЙ ЦЕНТР. Мешканці комплексу зможуть потрапляти в торгово-офісний центр, через другий поверх, не виходячи з будівлі, відвідувати потрібні магазини, сферу обслуговування, кафе-ресторан.
4. ФІТНЕС КЛУБ. На нульовому поверсі розташований фітнес клуб з тренажерним залом і СПА зоною.
5. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ. Маючи електронний ключ від квартири, при закритті вхідних дверей відбувається автоматичне відключення всіх електроприладів за вибірковим винятком, наприклад, холодильник буде включений. Плюси: економія і виключення людського фактора, наприклад, забув вимкнути праску…
6. Йдучи з будинку або їдучи на деякий час, господар або мешканець квартири може поставити квартиру під охорону, при відкритті дверей сигнал буде переданий на пульт охорони на першому поверсі. Важливий фактор безпеки в наш час.
7. КОНСЬЕРЖ СЕРВІС. Мешканці можуть зателефонувати на рецепшн і замовити при бажанні додаткову послугу: виклик таксі, доставку обіду в квартиру, прибирання квартири, викликати сантехніка чи електрика і т.п.
8. УПРАВЛІННЯ. Комплекс матиме свою керуючу компанію, яка може здавати в оренду квартиру власника, укладати з орендарями Договори, гарантувати своєчасну оплату та збереження майна.
9. Керуюча компанія може надавати деякі нотаріальні та юридичні послуги, займатися за невелику оплату реєстрацією в апартаментах, і не потрібно буде ходити по інстанціях і вистоювати черги, що дозволить економити час і нерви, особливо зайнятим людям.

Додаткова інформація

1. РЕМОНТ І МЕБЛІ. Ми пропонуємо комплексний ремонт і комплектацію меблями квартир-апартаментів - якісно, набагато вигідніше і економічніше, ніж займатися самому. Пропонуємо квартиру «Під ключ» в декількох варіантах виконання.
2. САЙТ КОМПЛЕКСУ. Комплекс має свій Інтернет ресурс, який буде працювати весь час. Що це дає:
- залучення не тільки потенційних орендарів, але й покупців, навіть після продажу в комплексі всіх квартир, що дозволить власникові при необхідності, наприклад: якщо з'явилася можливість покупки більшої квартири, оперативно продати свою квартиру за високу вартість
або
- продати квартиру меншого розміру і купити квартиру в цьому ж комплексі більшого розміру, інформація буде присутній на сайті і не потрібно звертатися до брокерів
- дізнатися новини комплексу і задати при необхідності питання адміністрації.

3. БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ. Даний вид нерухомості дозволяє власникові квартири апартаменту вільне планування, об'єднання двох і більше квартир в одну або ж навпаки, розділити свою квартиру на дві - детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів компанії.

Чому PETRA на рівень вище?:

Конструктив будівлі і технічне оснащення комплексу - висока якість, і цьому є кілька причин:

1. Інвестори будують комплекс за європейським стандартом, не тільки для потенційних майбутніх власників і мешканців, частина квартир в комплексі, в основному апартаменти для здачі в оренду, будуть у власності та розпорядженні самих інвесторів і забудовника даного комплексу.
2. Інвестори зацікавлені в довгострокових інвестиціях та отриманні високого доходу від оренди та управління нерухомістю, що здається в оренду. Тому весь процес, від підбору ділянки, архітектури, планувань, до конструктивних рішень і якості використовуваних матеріалів, повністю контролюється інвесторами і самим забудовником. Забудовник «ВІТРОНЕТ», він же і керуюча компанія. Тому для нас важливий кожен аспект: зручність і комфорт для мешканців, енерго-ефективність, якість використовуваних матеріалів у будівництві та мережах. Щоб нерухомість можна було тривалий час експлуатувати і при цьому якомога менше витрачати коштів на ремонти, усунення різних недоліків або поломок, а також на енергоресурси. Все має бути зроблено добре і служити довго.

Стабільні інвестиції

Комплекс PETRA є привабливим для інвестицій і єдиним у своєму роді.

Для інвесторів також важливий факт швидкого завершення будівництва і здачі комплексу в експлуатацію, щоб, якомога раніше почати отримувати дохід від управління і здачі апартаментів в оренду.

БФК кардинально відрізняється від житлових комплексів. Зазвичай мета ЖК, якомога більше продати квартир, щоб почати будівництво ще більшого числа багатоквартирних будинків: будівництво наступних черг в існуючому ЖК, будівництво нових житлових комплексів. Продати всі квартири, щоб побудувати більше таких будинків, це не наша мета. Комплекс PETRA, це одна будівля, що складається з двох секцій, ось, скільки в БФК PETRA є квартир, стільки й буде, ні більше, ні менше. Наша мета добудувати будівлю, здати в експлуатацію і управляти комплексом, зробити все так, щоб мешканцям подобалося жити в комплексі, а інвестори в свою чергу могли отримувати стабільний високий дохід від оренди.

Чому інвесторам немає причини переживати за свої вкладені інвестиції в БФК PETRA? Важливий факт: Забудовникам ЖК потрібно продати всі квартири, якщо в будинку будуть не продані квартири, це зайві витрати - збитки, так як забудовникові потрібно їх утримувати, платити комунальні і т.п., також це заморожені гроші інвесторів. Та й квартира не стане дорожче від того, що вона простоює.

Інвестори і забудовник комплексу PETRA не ставлять собі за мету - продати всі квартири за будь яку ціну. Якщо ми не продамо деяку кількість квартир-апартаментів від запланованого обсягу до завершення будівництва і здачі об'єкта в експлуатацію, це не призведе інвесторів до додаткових витрат або збитків. Адже апартаменти будуть відразу здані в оренду, протягом одного, двох місяців - наш досвід це дозволить зробити швидко, а інвестори будуть отримувати при цьому стабільний гідний дохід. Ну і звісно вартість такої нерухомості буде тільки рости, адже все налагоджено і працює. Тому нерухомість в готовому комплексі не буде сенсу продавати, а якщо й продавати, то це буде зовсім інша ціна.Вверх