Управління та експлуатація

В інтересах власників квартир-апартаментів діє керуюча компанія, що займається експлуатацією та здачею апартаментів в оренду, що забезпечує інвесторам стабільний дохід без необхідності особистої участі в процесі управління нерухомістю - від залучення орендарів до контролю збереження майна.

Маємо стабільний потік орендарів - знайдемо орендаря, підпишемо з ним Договір, поселимо, простежимо за своєчасною оплатою, порядком і збереженням майна.

Якщо у інвестора є бажання самому здійснювати управління нерухомістю, він може це робити сам.

Наш підхід до управління нерухомістю спрямований на те, щоб інвестору було вигідно і зручно працювати з керуючою компанією.

Послуги для орендарів

Знімаючи квартиру в звичайному багатоквартирному будинку, орендар самостійно вирішує свої побутові проблеми: від приготування їжі, прання, прибирання, до заміни лампочок і усунення різних неполадок, які можуть періодично виникати - в роботі інженерних систем та побутових.

У багатофункціональному комплексі PETRA, все це може робити керуюча компанія. Тому орендар отримує не тільки комфортне проживання, де вся інфраструктура в кроковій доступності, але і сервіс, що дуже зручно.

Планировка