Для організацій - корпоративне житло для співробітників


Комплекс PETRA - відмінно підходить для різних компаній, яким необхідно купити житло для співробітників! Наші переваги, це компактні квартири, апартаменти та кімнати в єдиному комплексі, чого не можуть запропонувати інші забудовники. Адже мешканці квартир не завжди вітають таке сусідство, а в нашому комплексі, ця проблема відсутня. Повна цілодобова охорона і контроль, близькість транспорту та 15 хвилин до найближчої станції метро, ​​зручно, недорого і вигідно, навіть якщо стягувати з співробітників невелику плату за проживання в квартирі. Компанія, купуючи житло в комплексі PETRA, отримує ряд переваг: забезпечує своїх співробітників недорогим, але зручним і комфортним житлом, отримує дохід за рахунок співробітників, а також їх прихильність до компанії, особливо актуально, коли в організації працюють іногородні.

Організація, яка повністю або частково оплачує житло своїм співробітникам, або компанія, співробітники в якій іногородні та залежать від житла, отримає істотні переваги, маючи нерухомість в комплексі PETRA, а саме:

1) Придбання житла для співробітників в комплексі PETRA набагато вигідніше, ніж придбання звичайної квартири, так як не потрібно переплачувати за зайві квадратні метри і підлаштовуватися під те чи інше планування або під ту чи іншу місцевість. За рахунок компактності та ергономічності планування, нерухомість в комплексі PETRA має високу рентабельність.
2) У комплексі PETRA співробітники живуть поруч, це дає перевагу, особливо якщо співробітників багато, підвищується контроль над ними, до того ж співробітники стають більш продуктивними і прив'язаними до даного житла, в тому числі і до компанії.
3) Також може істотно виграти і організація, яка не займається забезпеченням житлом своїх співробітників - прибрати компактні апартаменти, компанія може просто здавати їх своїм співробітникам.

У комплексі PETRA виграють обидві сторони: орендодавець отримує хороший дохід у перерахунку на метр квадратний, а орендар знімає за доступною вартістю житло у компанії і прив'язується, таким чином, до неї.

Оптимальна пропозиція по плануванню для організацій

Ми пропонуємо три основних типи житла різного рівня комфорту, для співробітників компаній, а саме: компактні квартири 22-36м², апартамент на дві кімнати до 35-36м² і окремі кімнати на декілька осіб до 23м².


КВАРТИРА 22-23м²                                          КВАРТИРА СТУДІО 36м²

Квартира для співробітників           Квартира студія

Переваги даного виду житла: дана нерухомість відмінно підходить, як компактна квартира на одного або двох чоловік, а також ідеально, як квартира апартамент. Апартамент - сучасний європейський формат, який розроблений для максимальної зручності ділової людини. Концепція апартаментів створена за принципом «все під рукою». Основна відмінність - зручність планувань, багата інфраструктура в крокової доступності, комфорт і ергономічність, властиві бізнес-класу. Відмінно підійдуть для офісних співробітників, менеджерів компаній і співробітників, які приїжджають до Києва у відрядження.


АПАРТАМЕНТ НА ДВІ КІМНАТИ 35-37м²

Апартамент на две комнаты Двухкомнатная квартира студио 36м² Апартаменти зроблений як номер на дві кімнати, з поєднаним санвузлом та кухнею. Цей вид житла має велику соціальну спрямованість і є бюджетним видом житла для орендаря, а для орендодавця менш витратним.

Переваги:

- Забезпечення співробітників житлом, при цьому витрати на покупку житла нижче, так як в кімнатах можна розселити більше людей і при цьому з усіма необхідними зручностями
- Кімнати мають статус тимчасового проживання та тимчасової прописки, тому мешканець ніколи не зможе на них претендувати, скільки б він не жив би в ній (як наприклад, буває в гуртожитках)
- Керуюча компанія стежить за порядком і забезпечує контроль, цілодобова охорона на території, що також важливо, адже співробітники будуть під контролем, а це збільшує в свою чергу їх продуктивність на роботі
- Окремий поверх, де розташовані тільки апартаменти з кімнатами, можливість покупки цілого поверху, близько 550м², що дозволяє створити свою міні інфраструктуру і це зручно.


КІМНАТИ 22-23м²

Дана пропозиція є актуальним для оптових замовників, тільки при покупці всього поверху, близько 500м². 20-22 кімнати на поверсі із загальними санвузлами, кухнею і т.п. Продаж кімнат здійснюється тільки в другій черзі будівництва, секція - Б, а також в майбутніх об'єктах будівництва і тільки за попереднім замовленням.


Житло для співробітників в Києві

Ми пропонуємо житло для співробітників - власникам бізнесу, супермаркетів, фабрик, заводів і підприємств. Придбання житла для співробітників на вигідних умовах в багатофункціональному комплексі. Для багатьох компаній житло для співробітників є досить таки важливим фактором, адже від цього залежить прив'язка співробітника до фірми, а для організації відпадають зайві фінансові та часові витрати для пошуку та навчання персоналу.

У нас можна купити житло для співробітників у різних категоріях житла - від кімнат до квартир та апартаментів. Ми, як керуюча компанія можемо надати власникам нерухомості, професійні послуги з управління їх нерухомістю.

Організація власник приміщень у комплексі, може не тільки селити своїх співробітників і брати з них орендну плату, але і здавати це житло в оренду іншим орендарям, а це завжди додатковий стабільний дохід для організації. Квартири можуть бути відомчим житлом для співробітників в Києві, поки вони працюють в організації.


СТВОРЕННЯ індивідуального планування І ТИПУ ЖИТЛА

1.    ВІЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ
Всі квартири - апартаменти сплановані таким чином, що дозволяють зробити вільне планування, саме таку, яку хоче замовник.

2.    СТВОРЕННЯ РІЗНИХ ТИПІВ ЖИТЛА
Важлива перевага, яке пропонує комплекс PETRA, при купівлі цілого поверху - 550м² це різні варіанти компоновки житла, типів житла, розмірів квартир-апартаментів, або кімнат на поверсі на замовлення, наприклад:
- Різну кількість квартир 22, 36 і 45 м² на поверсі, аж до однакових, приклад: всі квартири на поверсі по 22м² або всі квартири по 36м² або 50/50.
- Замість квартир можливі кімнати з кількома санвузлами на поверсі по типу гуртожитку.

3.    СТВОРЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ІНФРАСТРУКТУРИ НА ПОВЕРСІ
Якщо в розпорядження цілий поверх, можливе створення своєї інфраструктури, зробити квартири або кімнати практично будь-якої площі, окрему кухню, свій рецепшин і т.п.